Bitcoin osiągnie $142,000, mówi siostra Craiga Wrighta

Podczas gdy Craig Wright z BSV (który twierdzi, że jest Satoshi Nakamoto) krytykuje Bitcoina, jego siostra (również handlująca kryptowalutami) przedstawiła bycze argumenty za Bitcoinem. Zgodnie z prognozą Lisy Edwards, cena Bitcoina może osiągnąć 142 760 USD w ciągu kilku lat.

16 lutego Edwards opublikowała na Twitterze wykres, który wydawał się przewidywać wspomniany cel cenowy za pomocą linii trendu.

Przewidziała, że aktywo osiągnie najpierw 90 000 dolarów

Edwards wyjaśniła swoje przewidywania dotyczące przyszłej ceny Bitcoina za pomocą zasady „Elliott Waves“ (EW), która prognozuje trendy w oparciu o psychologię inwestorów. Przewidziała, że aktywo osiągnie najpierw 90 000 dolarów w Bitcoin Storm maju tego roku, po czym cena Bitcoina spadnie do 55 000 dolarów w styczniu 2022 roku.

Zgodnie z analizą cenową Edwards, Bitcoin uderzy w przedział 142 000 USD do marca 2023 roku. Jednocześnie Edwards stwierdziła, że cena Bitcoina najprawdopodobniej „zajmie trochę czasu z korektami pomiędzy“, zanim osiągnie wspomniane maksima.

Jednakże, gdy jeden z użytkowników Twittera zapytał ją o to, co stanie się pod koniec tak zwanego supercyklu, Lisa Edwards uznała, że może nastąpić „rynek niedźwiedzia“.

Wcześniej analitycy JPMorgan przewidywali, że Bitcoin może wzrosnąć do $146,000 w dłuższej perspektywie. Nawet Guggenheim Global Chief Investment Officer Scott Minerd nadal wierzy, że cena Bitcoina może osiągnąć 400 000 USD.

Kontrastowo, brat Edwardsa, Craig Wright, uważa, że Bitcoin jest schematem Ponziego, ale ona argumentowała, że tak nie jest. Wraz z wykresem, Lisa Edwards napisała, że kryptowaluty są tutaj, aby pozostać i że jesteśmy tylko na etapie początkowym. Miała również nadzieję, że rynek „nadal będzie się rozwijał“, ale co ważniejsze, Edwards wyjaśniła:

Dlaczego BITCOIN nie jest PONZI to silny popyt w obrębie rynku obecnie, a wraz z popytem osiągamy wzrost.

Tak długo, jak POPYT jest wysoki i rośnie, a PODAŻ Bitcoin, którą znamy jest stała lub ograniczona, cena będzie nadal rosnąć.